Call now »Hemen Ara +90 530 04 470 49 Çıralı - Kemer - Antalya - Türkiye

Turkish Arabic Dutch English French German Italian Persian Russian
  • Çıralı Flora Pansiyon
  • Çıralı'da Doğa İçinde Tatil...
  • Free use of bicycles is available at this homestay and the area is popular for diving and cycling.
prev next

Pansiyonumuz

5 kilometre uzunluğundaki kumsalı ve pırıl pırıl deniziyle, Çıralı Batı Akdeniz’in en güzel ve en uzun plajının olduğu bir tatil beldesidir. Pansiyonumuzda doğa ile iç içe Çıralı'nın tadını çıkaracağınızdan eminiz. 

Odalarımız

Tümüyle rahatınız düşünülerek dizayn edilmiş 6 adet odalarımızda TV, duş ve wc, saç kurutma makinesi ve terlik bulunmaktadır. 

Çevre Gezisi

Olypos sahilinde antik kenti dolaşabilir, Yanartaş'a çıkabilir ve her gün çıkan botlarla harika bir deniz gezisi yapabilirsiniz. 

Ulaşım

Pansiyonumuz Antalya’ya 72 km., Antalya havaalanına 90 km. mesafededir. Dilediğiniz takdirde lisanslı transfer firmalarımızla pansiyonumuza ve pansiyondan havaalanına transfer talep edebilirsiniz.

Çıralı

  • Yanartaş ( Chimera )
    Yanartaş ( Chimera )

    Çıralı 'nın Olimpos 'la birlikte anılmasının nedenlerinden birisi kumsallarının birbirine yakın olması ise de, kanımızca asıl neden,Yunan Mitolojisine başlı başına bir efsane kazandıran Yanartaş'ın Çıralı 'ya yakın olması ve Çıralı 'nın adını Yanartaş 'dan almasıdır. Yanartaş adı verilen, sürekli yanan doğal gaz çıkışlarıÇıralı 'yı kuzeybatıdan çeviren ofiyolitik kayaçlar içerisinde yer almaktadır. Yunan Mitolojisindeki antik dönemde Khimaira Efsanesi burada geçmiştir. Azra Erhat 'ın Mitoloji Sözlüğü' nde Khimaira bahsi şöyle anlatılır;

Foto Galeri

joomla lightbox module free download