Call now »Hemen Ara +90 530 04 470 49 Çıralı - Kemer - Antalya - Türkiye

Turkish Arabic Dutch English French German Italian Persian Russian

Büyük otellerden ve büyük sehirlerden, araç gürültüsünden uzak aradiğınız sakinliği ve huzuru bulabileceğiniz bir yerde, eşsiz bir sabah kahvaltısıyla güne başlamaya var mısınız. Tek arzumuz stressiz ve gürültüden uzak yılın bütün yorğunluğunu atıp doğa ile başbaşa, güneşin, denizin tadını çıkarabileceğiniz bir tatil sunmak.

Şehrin gürültüsünü, kalabalığını asla hissetmeyeceğiniz, tamamen doğa içinde huzurlu bir tatil için sizi bekliyoruz. Portakal ağaçları ve dağ manzaralı restoranımızda sizin için günlük hazırlanmış leziz yiyeceklerin tadını çıkarabilir, harika bir kahvaltından sonra ücretsiz bisiklet hizmetimizden faydalanıp Çıralı turu yapabilirsiniz. Dilediğiniz taktirde çevre gezileri için size rehberlik yapar tatilinizi neşeli hale getirebiliriz. 

Pansiyonumuzda Wi-Fi hizmeti bulunmaktadır. 

Çıralı

  • Yanartaş ( Chimera )
    Yanartaş ( Chimera )

    Çıralı 'nın Olimpos 'la birlikte anılmasının nedenlerinden birisi kumsallarının birbirine yakın olması ise de, kanımızca asıl neden,Yunan Mitolojisine başlı başına bir efsane kazandıran Yanartaş'ın Çıralı 'ya yakın olması ve Çıralı 'nın adını Yanartaş 'dan almasıdır. Yanartaş adı verilen, sürekli yanan doğal gaz çıkışlarıÇıralı 'yı kuzeybatıdan çeviren ofiyolitik kayaçlar içerisinde yer almaktadır. Yunan Mitolojisindeki antik dönemde Khimaira Efsanesi burada geçmiştir. Azra Erhat 'ın Mitoloji Sözlüğü' nde Khimaira bahsi şöyle anlatılır;

Foto Galeri